خواص سنگ ها

خواص سنگ امیترین این سنگ زیبا و قیمتی به غلبه بر اعتیاد کمک می کند ، به بهبود سردرد کمک می کند و پس از یک تلاش شدید جسمی به عنوان بازسازی کننده  اندام های بدن عمل می کند. این سنگ قیمتی ذهن را تحریک می کند تا نسبت به آنچه در اطراف آن اتفاق می افتد ، بیشتر فعال و توجه داشته  باشد. این سنگ به پاکسازی سلولهای بدن که بافت ها ، اندام ها و غیره را تشکیل می دهند ، کمک می کند.

این سنگ قیمتی یک سنگ بسیار مناسب برای کار در سطح معنوی است. مخصوصاً استفاده از این سنگ در هنگام مدیتیشن توصیه شده است. استفاده ایده آل از این سنگ به این صورت است که هر روز حداقل ۳۰ دقیقه به مراقبه با استفاده از این سنگ اختصاص دهید.ر

 این سنگ به شما کمک می کند تا خود را بازسازی کنید ، در  انتخاب اهداف خود به شما شفافیت می بخشد و مهمتر از همه برای برقراری ارتباط بسیار قدرتمند با حوزه معنوی به شما کمک می رساند.

این سنگ قیمتی به شما کمک می کند تا به موفقیت دلخواه خود برسید. این جذاب ترین جنبه سنگ آمترین است.

استفاده از این سنگ در مدیتیشن به تعادل انرژی های مردانه و زنانه کمک بسیاری می کند ، ارتعاش پرانرژی  ساطع شده از این سبگ منجر به ارتباط بین شبکه چاکرای خورشیدی و تاج می شود. با استفاده از این سنگ دیگر نیازی به زندگی  جداگانه در حوزه مادی یا معنوی نخواهید داشت ، می توانید با این سنگ هر دو را همزمان انجام دهید و معنویت را به هر کاری که انجام می دهید تزریق کنید.

تمام سنگ های “دوتایی” متحدان قابل اعتمادی هستند زیرا به دستیابی به تعادل کمک می کنند. از سنگ های زیادی برای تأمین این اثر استفاده می شود ، مانند سنگ خورشید و سنگ ماه و سایر موارد ولی در سنگی مانند آمترین ، دو سنگ با هم ادغام شده اند ، بنابراین کار بسیار هدفمندتری از آنها امکان پذیر است. شما می توانید از سنگ آمترین برای تعادل انرژی زنانه و مردانه در بدن خود استفاده کنید.

در حین تمرین مراقبه فقط باید این سنگ را در دستان خود داشته باشید. اگر می خواهید روی ذهن خود کار کنید و از گفتگو های  درونی  که مانع از این امر می شود به درستی جلوگیری کنید ، می توانید سنگ  آمترین را بپوشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *