دسته‌بندی نشده

 

جاسپر چیست

جاسپر از انواع کلسدونی است. رنگ آن معمولاً قهوه ای است اما در سایه های خاکستری، آبی، سفید، بنفش، صورتی، قرمز، نارنجی و زرد نیز دیده می شود. نام جاسپر به معنی سنگ خالدار است و از لاتین فرانسوی قدیم گرفته شده است. لکه ها در اثر وجود مواد معدنی، خاکستر یا رسوب در ساختار بلور ایجاد می شوند.

جاسپر در سراسر جهان یافت می شود اما بیشتر نمونه ها از هند یا استرالیا می آیند. وقتی از “معنی” سنگ صحبت می کنیم، معمولاً به ویژگی های باطنی اشاره می کنیم که سنگ آنها را مجسم می کند.

 این ویژگی ها معمولاً به عنوان بخشی از تأثیرات بلور بر ذهن و یا بدن انسان شناخته می شوند و پس از هزاران سال مشاهده، توسط مردم در انواع موقعیت ها یا فرهنگ های مختلف به وجود آمده اند. یکی از متداول ترین تفاسیر از معنای جاسپر این است که حامل انرژی یا ارتعاشی از صلح و آرامش است. این به همه کسانی که با آن ارتباط دارند صبر و درک می دهد.

 همچنین جاسپر سنگی بسیار پررنگ است که باعث راحتی و اطمینان خاطر برای استفاده کننده یا حامل و همچنین احساس خوش بینی و رهایی از ترس می شودخواص سنگ جاسپر چیست؟

۱. خواص فیزیکی و ترکیب شیمیایی

فرکانس جاسپر بسیار ثابت و آرامش بخش است. تقریباً مانند این است که وقتی جاسپر را با خود همراه می کنید، یک حضور مطمئن را در کنار خود دارید.

 این می تواند در زمان استرس بسیار مفید باشد و همچنین اعتماد به نفس را به ارمغان می آورد.

 جاسپر به ما اجازه می دهد تا با ترس های غیر منطقی روبرو شویم و با آنها کنار بیاییم و به ما اجازه می دهد به آرامش درونی، شادی و احساس کامل بودن دسترسی پیدا کنیم.  جاسپر اغلب با فصل پاییز همراه است و با زمین و اتصال به انرژی های زمین ارتباط دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *